پوستر ، کاغذ دیواری پوستری

پوستر دیواری ارزان قیمت یکی از راه های تزیین و ایجاد دکوراسیون زیبا و دلنشین می باشد. پوستر دیواری این روزها در دکوراسیون خانه و فضاهای اداری و تجاری جایگاه ویژه‌ای دارد که البته برخی آن را با کاغذ دیواری اشتباه می‌گیرند. پوستر دیواری کارکرد کاملا متفاوتی در دکوراسیون دارد و از لحاظ طرح و جنس نیز با کاغذدیواری‌ متفاوت است.کاغذ دیواری تکرار مدولار یک الگو در یک اندازه مشخص هست ولی پوستر دیواری برخلاف کاغذ دیواری شامل یک طرح متحد و بدون تکرار است و بازگو کننده یک داستان از یک موضوع ویژه می باشد مثلا تصویری از یک شخصیت کارتونی برای اتاق کودکان و یا تصویری از یک منظره زیبا مثل جنگل همراه آبشار و یا یک دشت پر از گل و یا طرح گرافیتی و هنری … ؛ پوستر دیواری از چند پنل (قطعه – تکه) تشکیل‌شده که پس از نصب تمام پنل ها کنار هم یک تصویر بزرگ شکل می گیرد این قطعات (پنل – تکه ) در بیشتر جنس های پوستر دیواری دارای هم پوشانی ( یا به اصطلاح اورلب overlab) هستند ، همه پوسترهای دیواری قابلیت گردگیری دارند و توصیه می شود نصب آن ها توسط کارشناسان دکوراسیون و نصاب های پوستر انجام شود تا تصویر زیبای پوستر بدون ایراد و به زیبایی روی دیوار دیده شود .

ویژگی های پوستر دیواری ، تنوع طرح ها و کاربرد آن در دکوراسیون می باشد . از پوسترهای دیواری می توان در بخش های مختلف فضاهای مسکونی یا محل کار و اداری و تجاری استفاده کرد. به عنوان مثال طرح های کارتونی محبوب کودکان مانند ماشین و پرنسس و یا کهکشان و دریا و ... برای اتاق کودکان، طرح های صنعتی و مناظر با موضوعات خاص مناسب محیط های اداری و طرح های متنوعی همچون منظره ها ( کوهستانی ، جنگل ، دریا ، دشت ، نقاشی های معروف ، بناهای معماری ، مکان ها و یا شهرهای توریستی و ... برای اتاق خواب و پذیرایی و مکان های اینچنینی  در خانه مناسب هستند. انتخاب یک دیوار مناسب برای نصب پوستر دیواری اهمیت بسزایی دارد با توجه به بعد پرسپکتیوی که این پوستر ها معمولا دارند پس بهتر است مناسبترین دیوار هم از نظر اندازه وهم از نظر منظر و دیده شدن انتخاب شود ، به این نکته توجه داشته باشید پوسترهای دیواری در دکوراسیون هر اتاق تنها یک بار و برای یک دیوار مناسب هستند تا بتوانند به اتاق و یا محل کار جلوه بیشتری بدهند. بعد از نصب پوستر دیواری دیگر امکان جابجایی آن وجود ندارد.

توجه داشته باشید که برای نظافت پوستر های دیواری نباید از مواد شوینده با خاصیت اسیدی و یا بازی استفاده نمود. 

پوستر دیواری های سه بعدی باعث می شود تا گرما و شادی و هیجان موجود در پوستر دیواری سه بعدی به محل نصب وارد شود.کافیست برای خرید اینترنتی پوستر دیواری ( کاغذ دیواری سه بعدی ) روی گزینه اضافه به سید خرید کلیک نمایید.

نمايش 1 تا 16 از 311 (20 صفحه)