پوستر و کاغذ دیواری سقفی

  طراحی  و دکوراسیون اتاق کودک با پوسترهای سقفی و سفارشی با اندازه و طرح دلخواه ! با تزیین و دکوراسیون اتاق فرزندتان با این طرح به تخیلات او کمک کنید تا به دنیای ماجراجویی فضای بیرونی خود قدم بگذارد. پوستر های سه بعدی زمینه ساز گسترش قدرت تخیل و تفکر کودک می باشد ، و هدیه ای مناسب و به یاد ماندنی و خاطره انگیز برای کودکان شما خواهد بود.

اگر از دسته افراد با ذوق و سلیقه ای هستید که به تزیین و دکوراسیون تخصصی اتاق کودک توجه میکنید و به این نتیجه رسیده اید که سقف اتاق کودک نیز علاوه بر تزیین و دکوراسیون دیوار و کف و پرده برای کودکان حایز اهمیت و مهم بوده و در هنگام خوابیدن فرزند دلبندتان و یا اوقات بازی و فراغت به قدرت تخیل و و رشد فکری کودکان کمک میکند، پس به جای درستی مراجعه نموده اید !! یعنی تنها سایت تخصصی تزیین و دکوراسیون اتاق کودک (کیدز دکور ) و در این بخش از مجموعه ما شما میتوانید دیوار های اتاق کودک خود را با سقف اتاق کودک هماهنگ و ست نمایید. همیشه برای تهیه یک محصول تخصصی کودک خود را کوچک کنید و از دید و منظر کودک به آن نگاه کنید!! بر روی تخت و یا زمین اتاق دراز بکشید!! به سقف اتاق کودکتان نگاه کنید ،تخیل و آرزوی شما چیست ؟! ما اندیشه و آرزوی شما را به واقعیت می رسانیم !!! به کیدز دکور اعتماد نمایید.

  • کاربرد : مخصوص تزیین و دکوراسیون سقف اتاق کودک ، مهد های کودک و ... ( با کاربرد تزیینی و آموزشی )
  • سایز پوستر سقفی سه بعدی اتاق کودک : بر اساس سفارش و سلیقه و اندازه دلخواه شما ( متناسب با ابعاد سقف اتاق )
  • قابلیت شخصی سازی پوسترهای سقفی اتاق کودک: ( اضافه نمودن متن یا تصویر فرزندتان به پوستر )
  • مناسب :طراحی ، تزیین و دکوراسیون اتاق پسر و دختر با قابلیت هماهنگی و سِت شدن با دیوارهای اتاق
  • نسل جدید پوسترهای دیواری سه بعدی مخصوص اتاق کودک و نوجوان با چاپ درجه یک بر روی کاغذ دیواری های مخصوص و با کیفیت
  • زمان لازم جهت تحویل سفارش بین 3 تا 5 روز کاری خواهد بود.
  • %100 قابل شستشو

توجه :

پوسترها قابل نظافت و گردگیری و همچنین صد در صد قابل شستشو می باشند. در نظافت پوسترها از دستمال نرم و مناسب و آب و کف نیز میتوانید استفاده کنید.

نی نی سنتر ( کیدزدکور ) تنها عرضه کننده و مبتکر پوسترهای سقفی کودک در ایران میباشد .

قیمت برای کاغذ دیواری پوستری و سفارشی ما بصورت متر مربعی می باشد و قیمت درج شده برای پوسترهای سقفی بالاتر از 4 متر مربع می باشد .

پوسترهای زیر 4 متر مربع مطابق جدول محاسباتی شرکت خواهد بود که می توانید برای اطلاعات بیشتر با بخش فنی و مهندسی و طراحی شرکت یا کارشناسان ما تماس ( تماس با ما ) حاصل فرمایید.

در صورت تمایل ،برای نصب پوسترها ( کاغذ دیواری سقفی ) میتوانید به نصاب های حرفه ای و مورد تایید شرکت نیز مراجعه نمایید.

نحوه سفارش :

برای سفارش ابعاد و سایز پوستر (کاغذ دیواری) چاپی در قسمت توضیحات به صورت زیر اندازه های سفارشی و دلخواه خود را یاد داشت نمایید :

L طول  = ......... سانتیمتر

W عرض = ......... سانتیمتر

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.