• استیکر چیست ؟

  قطعات پشت چسب دار (برچسب ) را استیکر میگویند این قطعات می توانند اشکال مختلف داشته باشند و برای تزیین اتاق کودک یا هال و پذیرایی و یا ... استفاده شود .

 • پوستر چیست ؟

  به مجموعه شیت ها و یا تک شیت هایی که در نهایت یک تصویر نهایی را شکل می دهند و برای نصب آن ها مانند کاغذ دیواری نیاز به چسب مخصوص و نصاب خوب و حرفه ای می باشد پوستر می گویند.

 • چه فرقی بین استیکر و پوستر وجود دارد ؟

  استیکر ها قطعات پشت چسب دار هستند و برای نصب آن ها نیاز به نصاب نمی باشد و هر قطعه می تواند یک کاراکتر یا یک شکل مخصوص بخود را داشته باشد ولی پوستر ها پشت چسب دار نبوده و برای نصب آن ها نیاز به نصاب می باشد هم چنین تمامی قطعات یک پوستر جزیی از یک کل بوده که در کنار هم یک تصویر واحد را تشکیل می دهند.

 • آیا برای نصب استیکرهای فان توسی و والیز به نصاب نیاز است ؟

  خیر، استیکرهای FunToSee  و  Wallies براحتی قابل نصب و جابجایی می باشد و برای نصب آن ها نیازی به نصاب نمی باشد

 • آیا برای نصب پوسترهای والتستیک به نصاب نیاز است ؟

  بله ، برای نصب پوسترهای اتاق کودک والتستیک نیاز به نصاب خوب و حرفه ای می باشد

 • آیا تمام استیکرهای موجود قابلیت جابجایی دارند یا فقط استیکرهای فان توسی و والیز قابلیت جابجایی دارند ؟

  خیر ، تمام استیکرهای موجود قابلیت جابجایی و چند بار مصرف شدن را ندارند و فقط استیکرهای Funtosee  و Wallies  قابلیت جابجایی و نصب مجدد را دارند بدون این که به دیوار آسیبی برسانند.

 • آیا میتوان استیکرهای Funtosee و Wallies را روی مبلمان نصب کرد ؟

  استیکرهای  Funtosee و  Wallies قابل نصب بر روی دیوارها ، درها ، مبلمان و کاشی ها ی حمام می باشد.

 • آیا در صورتیکه که یک قطعه استیکر را در جای نامناسبی نصب نموده ام . امکان جابجا نمودن آن قطعه استیکر و استفاده مجدد وجود دارد ؟

  بلی ، فقط کافی است استیکرهای فان توسی و والیز را از روی سطح جدا نمایید و مجددا در مکان دلخواه نصب کنید .

 • برای چند بار می توان هر قطعه از استیکرهای Funtosee و Wallies را مجددا در مکان دیگری نصب نمود ؟

  برای هر چند باری که دوست داشته باشید می توانید مکان نصب استیکرهای فان توسی و والیز را تغییر دهید .البته این تا زمانی است که قطعه تمیز و بدون گرد و خاک و آسیب دیدگی باقی مانده باشد.

 • آیا یک بسته استیکر فان توسی Room Make Over Kit ، واقعا می تواند برای تزیین کل یک اتاق کافی باشد؟

  بلی در سایز متوسط یک اتاق با فضای مطالعه یا بازی که تقریبا 4×4 متر می باشد ، یک بسته استیکر فان توسی Room Make Over Kit می تواند 1 یا دو دیوار بزرگ را پوشش دهد .

 • آیا این استیرک های فان توسی و والیز ضد آب هستند ؟

  بلی استیکر های وینیلی Funtosee و  Wallies ، بهداشتی و قابل شستشو بود ه، و با یک اسفنج مرطوب قابل نظافت می باشد.

 • آیا استیکر های Funtosee و Wallies ، از لحاظ غیر سمی بودن قابل اطمینان هستند؟

  بلی تمامی استیکر ها ی فان توسی و والیز، مطابق با استاندارد EN 71 ساخته شده اند .(استاندارد EN 71 استاندار لازم الاجرا ، در ساخت قطعات اسباب بازی کودکان در اتحادیه اروپا می باشد)

 • من 6 پانل بالایی را نصب کرده ام ولی چرا 6 پانل پایینی کوچکتر به نظر می رسد؟

  زمانی که شما بسته محصول را خریداری نمودید هر 12 پانل دارای سایز های یکسانی  بوده اند .وقتی شما پانل های بالایی را به چسب آغشته نمودید،این پانل ها بدلیل رطوبت موجود در چسب کمی افزایش  طول داشته اند واین در حالی است که اگر شما 6 پانل پایینی را نیز آغشته به چسب نمایید آنها نیز افزایش طول مشابه خواهند داشت و ابعاد آن با پانل های بالایی یکسان و قابل مطابقت خواهد بود

 • چرا روی پوستر من پس از نصب حباب های هوا وچروک دیده می شود ،حتی زمانی که من روی سطح پانل را صاف کرده ام ؟

  حباب ها معمولا به دلیل عدم همسانی میزان صاف نمودن پانل در هنگام نصب در قسمت های مختلف آن  به وجود می آیند .برای جلوگیری از چین و چروک بهترین حالت این  است که از نقطه میانی پانل شروع به صاف کردن و هموار کردن آن به اطراف و لبه ها نمایید. اگر شما در هنگام نصب یک پانل حباب هایی را در زیر آن مشاهده کردید به سادگی می توانید پانل را روی سطح دیوار تا محل حباب بلندکنید و مجددا روی سطح قرار داده و روی آن را صاف کنید.

  اگر بعد از خشک شدن پوستر حباب هایی پدیدار گردید خراش دادن یا سوراخ کردن آن با سوزن یا چاقو موجب بدتر شدن آن خواهد شد .چون بعد از صاف کردن پوستر در هنگام نصب آن بخش از پوستر که کشیده  شده است  ، قادر به بازگشت به حالت اولیه نخواهد بود و در نتیجه این خراش یا سوراخ موجب پدیدار شدن چروک وچین خواهد شد

  دلیل دیگری که می توان موجب ایجاد حباب گردد ،کافی نبودن میزان چسب در آن نقطه در هنگام نصب می باشد

 • چرا گاهی پوستر ها و کاغذ ها در لبه های اتصال پانل ها دچارپس کشیدگی می شوند و در نتیجه خطوط سفید درزهااز میان پانل ها دیده می شود؟

  این پس کشیدگی و جمع شدن زمانی رخ می دهد که کاغذ شما قبل از خشک شدن، به اندازه کافی به دیوارنچسبیده باشد  اغلب کاغذ دیواری و پوستر ها وقتی که به چسب آغشته می شوند افزایش سایز خواهند داشت  در صورتیکه کاغذ به شکلی مناسب و کافی به دیوارنچسبیده باشد یا در صورتیکه در هنگام نصب دچار کشیدگی بیش از حد شده باشد در این زمان پوستر و یا کاغذ  پس از خشک شدن شروع به جمع شدن خواهد نمود و خطوط سفید دیوار دیده خواهد شد

 • بازاریاب کیست و چطور فعالیت میکند ؟

  هر شخصی که تمایل به کسب درآمد بیشتر را داشته باشد و هم اینکه استعداد و توانایی فروش محصولات تزیین دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان را دارا باشد می تواند به عنوان بازاریاب به فروش محصولات دکوراسیون اتاق کودک اقدام نماید . با تبت نام در وبسایت در قسمت مربوط به بازاریاب ها و پس از تایید ، هر بازاریاب می تواند از طریق لینک اختصاصی خود اقدام به فروش هر محصول را نماید .

 • چطور به عنوان بازاریاب در وبسایت میتوانم ثبت نام کنم ؟

  پایین صفحه اصلی وبسایت و در زیر گروه قسمت " حساب کاربری من " و کلیک بر روی گزینه " بازاریاب ها " می توانید به عنوان بازاریاب جدید اقدام به ثبت نام نمایید .پس از ثبت نام چنانچه صلاحیت شما مورد تایید قرار گرفت ، حساب کاربری بازاریابی شما فعال گردیده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود.

 • سود و پورسانت من از بازاریابی و فروش چقدر می باشد ؟

  پوورسانت هر بازاریاب بین 5 تا 10 درصد از فروش هر محصول می باشد.

 • مراحل اقدام به بازریابی و فروش یک محصول چگونه است و چطور می توان به عنوان یک بازاریاب کسب درآمئ نمود ؟ ایجاد لینک با کد پیگیری بازاریاب چگونه می باشد ؟

  پس از تایید حساب بازاریابی شما و فعال شدن حساب کاربری خود میتوانید پس از ورود به عنوان بازاریاب ، در قسمت " پیگیری اطلاعات من " روی گزینه " کد پیگیری بازاریابی دلخواه " کلیک نموده و در صفحه جدید باز شده در کادر جلوی " ایجاد لینک پیگیری " کد محصول یا نام محصول مورد نظر خود را تایپ نموده و روی محصول که به صورت آجاکسی نمایش داده می شود کلیک نمایید .پس از کلیک در کادر " لینک پیگیری " لینک با کد پیگیری بازاریابی شما ایجاد می شود ، این لینک را کپی نموده و در وبسایت ، وبلاگ و یا در شبکه های اجتماعی قرار دهید و یا بصورت مستقیم لینک را از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، واتس اپ ، توییتر ، فیس بوک و یا لینکدین برای شخص خاصی و یا دوستان خود ارسال نمایید ( حتی میتوانید لینک مربوطه را ایمیل نمایید )، هر خریدی که از طریق لینک ارسال شده صورت پذیرد به حساب شما پورسانت تعلق خواهد گرفت ( توجه کنید برای هر کد محصول یک لینک باید بسازید و برای خرید های صورت گرفته از طریق لینک هایی که شما ساخته اید پورسانت تعلق میگیرد ) این پورسانت از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید و در تاریخ 3 هر ماه با شما تسویه حساب می گردد . پس لازم است هنگام وارد نمودن اطلاعات حساب ( شماره شبا ، شماره کارت و شماره حساب ) دقت لازم را داشته باشید .

 • پورسانت حاصل از فروش بازاریابی چگونه به بازاریاب تعلق میگیرد ؟

  هر خریدی که از طریق لینک ارسال شده صورت پذیرد به حساب شما پورسانت تعلق خواهد گرفت ، توجه کنید برای هر کد محصول یک لینک باید بسازید و برای خرید های صورت گرفته از طریق لینک هایی که شما ساخته اید پورسانت تعلق میگیرد ) این پورسانت از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید .

 • آیا برای بازاریابی حتما نیاز به داشتن یک وبسایت و یا وبلاگ می باشد ؟

  خیر ، از طریق شبکه های اجتماعی  و یا حتی ارسال ایمیل نیز میتوانید برای فروش به عنوان بازاریاب و کسب درآمد اقدام نمایید.

 • آیا می توان از طریق شبکه های اجتماعی به بازاریابی فروش اقدام نمود ؟

  بله ، لینک محصول که در انتهای آن کد بازاریابی شما هست را میتوانید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 • برای خرید کاغذ دیواری دانستن چه نکاتی مهم است ؟

  1- در هنگام خرید اطلاعاتی راجع به نقشه منزل یا محلی که قرار است کاغذ دیواری شود را همراه داشته باشید. این نقشه باید شامل سایز دیوارها و سطوحی که قرار است کاغذ دیواری شوند باشد. 2- حتما محدوده بودجه ای که می خواهید برای اینکار کنار بگذارید را از قبل تعیین کنید و در اختیار مشاور قرار دهید. 3- حتما درارتباط با دیگر لوازم منزل و سبک دکوراسیون و علایق خود با مشاور صحبت کنید تا بر اساس آن برای شما کاغذ دیواری پیشنهاد دهد. 4- بعد از محاسبه تعداد رولهای لازم برای پوشش دیوارهای خود ، بسته به ابعاد و احتمال خطا یک یا چند رول اضافه تهیه کنید. 5- حتما اگر زیبایی و تمیزی کار برایتان مهم است از نصاب حرفه ای برای کار خود استفاده کنید . برای اینکار میتوانید از مشاور و یا مسئول فروشگاه سوال نمایید . 6- از فروشگاههایی خرید کنید که بعد از نصب هم همراه شما باشند تا اگر مشکلی بود برایتان رفع کنند.

 • بهترین برند کاغذ دیواری برای کدام کشور است ؟

  واقعا انتخاب بهترین کاغذ دیواری کار بسیاری دشواری می باشد. گرانترین همیشه بهترین نیست . بهترین برندها معمولا مربوط به کشورهای آلمان ، ایتالیا، فرانسه، بلژیک و آمریکا هستند. برای مثال برند ورساچی که در تولید عطر و بسیاری دیگر از محصولات برندی جهانیست در تولید کاغذ دیواری هم جزو بهترین برندهاست. برندهایی نظیر کزیستسانا ماسی ، دکورلاین ، کاوالی، ورساچی، بنتلی ، دسیما و … در دنیا جزو بهترین ها هستند. البته برندهای فیک با همین نام نیز زیاد ایجاد شده اند.

 • مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران کجاست ؟

  مراکز فروش زیادی برای کاغذ دیواری در تهران وجود دارد که البته معروفترین آنها خیابان سهروردی است البته پیشنهاد ما به شما برای خرید کاغذ دیواری ، خرید بصورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی تزیین و دکوراسیون اتاق کودک نی نی سنتر می باشد که هم دارای نماد اعتماد دو ستاره و هم پروتکل امن اس اس ال برای درگاه های بانکی را دارا می باشد وعلاوه بر آن تنها فروشگاه آنلاین تخصصی تزیین و دکوراسیون اتاق کودک در ایران می باشد و تمامی محصولات دکوراسیون آن ، اورجینال و از کشورهای معتبر اروپایی با استانداردهای معتبر می باشد..

 • چطور می توانم تعداد رول های مورد نیاز خود را برای طراحی دکوراسیون و تزیین ( اتاق کودک ) محاسبه کنم ؟

 • لطفا رجوع کنید به مقاله ای با همین موضوع در وبسایت – لطفا روی لینک زیر کلیک کنید – : 

  http://yon.ir/GOPVY