• استیکر چیست ؟

  قطعات پشت چسب دار (برچسب ) را استیکر میگویند این قطعات می توانند اشکال مختلف داشته باشند و برای تزیین اتاق کودک یا هال و پذیرایی و یا ... استفاده شود .

 • پوستر چیست ؟

  به مجموعه شیت ها و یا تک شیت هایی که در نهایت یک تصویر نهایی را شکل می دهند و برای نصب آن ها مانند کاغذ دیواری نیاز به چسب مخصوص و نصاب خوب و حرفه ای می باشد پوستر می گویند.

 • چه فرقی بین استیکر و پوستر وجود دارد ؟

  استیکر ها قطعات پشت چسب دار هستند و برای نصب آن ها نیاز به نصاب نمی باشد و هر قطعه می تواند یک کاراکتر یا یک شکل مخصوص بخود را داشته باشد ولی پوستر ها پشت چسب دار نبوده و برای نصب آن ها نیاز به نصاب می باشد هم چنین تمامی قطعات یک پوستر جزیی از یک کل بوده که در کنار هم یک تصویر واحد را تشکیل می دهند.

 • آیا برای نصب استیکرهای فان توسی و والیز به نصاب نیاز است ؟

  خیر، استیکرهای FunToSee  و  Wallies براحتی قابل نصب و جابجایی می باشد و برای نصب آن ها نیازی به نصاب نمی باشد

 • آیا برای نصب پوسترهای والتستیک به نصاب نیاز است ؟

  بله ، برای نصب پوسترهای اتاق کودک والتستیک نیاز به نصاب خوب و حرفه ای می باشد

 • آیا تمام استیکرهای موجود قابلیت جابجایی دارند یا فقط استیکرهای فان توسی و والیز قابلیت جابجایی دارند ؟

  خیر ، تمام استیکرهای موجود قابلیت جابجایی و چند بار مصرف شدن را ندارند و فقط استیکرهای Funtosee  و Wallies  قابلیت جابجایی و نصب مجدد را دارند بدون این که به دیوار آسیبی برسانند.

 • آیا میتوان استیکرهای Funtosee و Wallies را روی مبلمان نصب کرد ؟

  استیکرهای  Funtosee و  Wallies قابل نصب بر روی دیوارها ، درها ، مبلمان و کاشی ها ی حمام می باشد.

 • آیا در صورتیکه که یک قطعه استیکر را در جای نامناسبی نصب نموده ام . امکان جابجا نمودن آن قطعه استیکر و استفاده مجدد وجود دارد ؟

  بلی ، فقط کافی است استیکرهای فان توسی و والیز را از روی سطح جدا نمایید و مجددا در مکان دلخواه نصب کنید .

 • برای چند بار می توان هر قطعه از استیکرهای Funtosee و Wallies را مجددا در مکان دیگری نصب نمود ؟

  برای هر چند باری که دوست داشته باشید می توانید مکان نصب استیکرهای فان توسی و والیز را تغییر دهید .البته این تا زمانی است که قطعه تمیز و بدون گرد و خاک و آسیب دیدگی باقی مانده باشد.

 • آیا یک بسته استیکر فان توسی Room Make Over Kit ، واقعا می تواند برای تزیین کل یک اتاق کافی باشد؟

  بلی در سایز متوسط یک اتاق با فضای مطالعه یا بازی که تقریبا 4×4 متر می باشد ، یک بسته استیکر فان توسی Room Make Over Kit می تواند 1 یا دو دیوار بزرگ را پوشش دهد .

 • آیا این استیرک های فان توسی و والیز ضد آب هستند ؟

  بلی استیکر های وینیلی Funtosee و  Wallies ، بهداشتی و قابل شستشو بود ه، و با یک اسفنج مرطوب قابل نظافت می باشد.

 • آیا استیکر های Funtosee و Wallies ، از لحاظ غیر سمی بودن قابل اطمینان هستند؟

  بلی تمامی استیکر ها ی فان توسی و والیز، مطابق با استاندارد EN 71 ساخته شده اند .(استاندارد EN 71 استاندار لازم الاجرا ، در ساخت قطعات اسباب بازی کودکان در اتحادیه اروپا می باشد)

 • من 6 پانل بالایی را نصب کرده ام ولی چرا 6 پانل پایینی کوچکتر به نظر می رسد؟

  زمانی که شما بسته محصول را خریداری نمودید هر 12 پانل دارای سایز های یکسانی  بوده اند .وقتی شما پانل های بالایی را به چسب آغشته نمودید،این پانل ها بدلیل رطوبت موجود در چسب کمی افزایش  طول داشته اند واین در حالی است که اگر شما 6 پانل پایینی را نیز آغشته به چسب نمایید آنها نیز افزایش طول مشابه خواهند داشت و ابعاد آن با پانل های بالایی یکسان و قابل مطابقت خواهد بود

 • چرا روی پوستر من پس از نصب حباب های هوا وچروک دیده می شود ،حتی زمانی که من روی سطح پانل را صاف کرده ام ؟

  حباب ها معمولا به دلیل عدم همسانی میزان صاف نمودن پانل در هنگام نصب در قسمت های مختلف آن  به وجود می آیند .برای جلوگیری از چین و چروک بهترین حالت این  است که از نقطه میانی پانل شروع به صاف کردن و هموار کردن آن به اطراف و لبه ها نمایید. اگر شما در هنگام نصب یک پانل حباب هایی را در زیر آن مشاهده کردید به سادگی می توانید پانل را روی سطح دیوار تا محل حباب بلندکنید و مجددا روی سطح قرار داده و روی آن را صاف کنید.

  اگر بعد از خشک شدن پوستر حباب هایی پدیدار گردید خراش دادن یا سوراخ کردن آن با سوزن یا چاقو موجب بدتر شدن آن خواهد شد .چون بعد از صاف کردن پوستر در هنگام نصب آن بخش از پوستر که کشیده  شده است  ، قادر به بازگشت به حالت اولیه نخواهد بود و در نتیجه این خراش یا سوراخ موجب پدیدار شدن چروک وچین خواهد شد

  دلیل دیگری که می توان موجب ایجاد حباب گردد ،کافی نبودن میزان چسب در آن نقطه در هنگام نصب می باشد

 • چرا گاهی پوستر ها و کاغذ ها در لبه های اتصال پانل ها دچارپس کشیدگی می شوند و در نتیجه خطوط سفید درزهااز میان پانل ها دیده می شود؟

  این پس کشیدگی و جمع شدن زمانی رخ می دهد که کاغذ شما قبل از خشک شدن، به اندازه کافی به دیوارنچسبیده باشد  اغلب کاغذ دیواری و پوستر ها وقتی که به چسب آغشته می شوند افزایش سایز خواهند داشت  در صورتیکه کاغذ به شکلی مناسب و کافی به دیوارنچسبیده باشد یا در صورتیکه در هنگام نصب دچار کشیدگی بیش از حد شده باشد در این زمان پوستر و یا کاغذ  پس از خشک شدن شروع به جمع شدن خواهد نمود و خطوط سفید دیوار دیده خواهد شد