طراحی دکوراسیون اتاق کودک با برچسب های دیواری قابل جابجایی 

تزیین اتاق کودک با استفاده از استیکر دیواری

معرفی استیکرهای ( برچسب ) دیواری قابل جابجایی فان تو سی و والتستیک انگلستان و والیز آمریکا :

اتاق فرزند دلبندتان را تنها در مدت چند دقیقه به یک سرزمین جادویی برای شادی ، سرگرمی و رشد خلاقیت او تبدیل نمایید.

جالب است بدانید که بدون نیاز به پرداخت هزینه ای برای نصب ، لذت نصب استیکرها دیواری اتاق کودک را می توانید با کودک تان سهیم باشید و از این راه به پرورش تخیلات او نیز کمک نمایید. و با کمترین هزینه به تزیین اتاق کودک خود بپردازید. مدل های شیک چیدمان استیکرهای اتاق کودک روی بسته بندی هر پکیج چاپ شده و با استفاده از چیدمان نصب استیکرها ،  ایده دکوراسیون اتاق کودک خود را پیاده نمایید.

نیازی به قیچی، چسب و رنگ نیست! کافی است قطعات استیکر دیواری ( برچسب دیواری ) را از روی زمینه آن جدا نموده و روی دیوار دلخواهتان بچسبانید تا بتوانید به سادگی دیوارهای اتاق را با نقاشیهای زیبا تزیین نمایید.

مناسب برای تزیین و طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودکان ، مهد کودک ها ، فضاهای آموزش و بازی گاه های کودک

برچسب دیواری اتاق کودک کیدز دکور در مقایسه با کیفیت و قیمت دیگر برچسب های دیواری موجود در بازار هم از نظر قیمت ، مناسب بوده و هم داری کیفیت عالی و مناسب دکوراسیون اتاق کودک ، هم دکوراسیون اتاق پسرانه و هم دکوراسیون اتاق دخترانه می باشد.

مزایای استیکرهای ( برچسب ) دیواری قابل جابجایی فان تو سی و والتستیک انگلستان و والیز آمریکا :

بازی ، سرگرمی ، آموزش و اتاقی مطابق با رویاهای کودک تان را در کیف استیکر های ( برچسب قابل جابجایی ) دیواری محصولات ما بیابید.

صرفه جویی در هزینههای اضافی! امکان جابجایی از روی دیوارها و نصب مجدد بر روی دیوار یا منزل دیگر! دیگر نیازی نیست برای تغییر دکوراسیون و یا اسباب کشی به یک منزل جدید هزینههای مجدد برای خرید دوباره کاغذ دیواری و یا نقاشی مجدد صرف نمایید.

مرکز فروش ( اینترنتی ) استیکر دیواری اتاق کودک و نماینده برند معتبر انگلیسی فان تو سی ( FUN TO SEE ) و استیکر دیواری ( برچسب دیواری ) قابل جابجایی اتاق کودک آمریکایی والیز  ( WALLIES )  در ایران کیدزدکور می باشد. قیمت استیکر دیواری ( برچسب دیواری ) اتاق کودک قابل جابجایی در مقایسه با دیگر روش های تزیین اتاق کودک مقرون به صرفه تر یوده و خانواده هایی که تمایل به جابجایی دارند براحتی میتوانند از این استیکر ( برچسب ) های با کیفیت و مطابق با علم روز و مدرن و دارای استاندارد های معتبر بین المللی و زیست محیطی و صد در صد قابل شستشو استفاده نمایند. برچسب  دیواری های اتاق کودک موجود در این بخش صد در صد قابل شستشو بوده و می توان این برچسب های دیواری را روی کاشی ها های حمام نیز نصب نمود.

نمايش 1 تا 16 از 164 (11 صفحه)